0553 213 10 78   |   İtfaiye Meydanı Temmuz Sokak No:6 Opera - Ulus / ANKARA

Oran İkinci El Eşya Alanlar

Oran İkinci El Eşya Alanlar ankara genelinde artık kullanmadığınız, ihtiyaç duymadığınız eşyalarınızı alıyoruz. Firmamız sahip olduğu özel aracı ile adresinize kadar geliyor ve kullanmadığınız eşyaları sizden alıyor. Çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi gibi beyaz eşyaları bizlere verebileceğiniz gibi; oturma grupları, çekyat, koltuk, masa, sandalye gibi her türlü mobilyalarınızı da bizlere verebilirsiniz.

Ankara genelinde ikinci el eşya alımı yapmakta olan firmamız ile iletişime geçerek adres bilgisi vermeniz yeterli olacaktır. Belirleyeceğiniz tarihte gelerek, personellerimiz eşyalarınızı araca titizlikle yükleyecektir. Kullanmadığınız, yenisini aldığınız, işinize yaramayan ya da başka bir yere taşınacak olmanız gibi çeşitli sebeplerden dolayı elinizde kalan eşyalarınızı en ideal değerinde satın alarak, değerlendirilmek üzere ihtiyaç sahiplerine ulaştırılabilmesini sağlıyoruz. Bu aşamada en güvenilir aracı ikinci el firma konumundayız. Ankara genelinde uzun yıllardır sektörde hizmet vermekte olan firmamız Oran İkinci El Eşya Alanlar genelinde hizmet vermektedir.

Oran İkinci El Eşya Alanlar Ankara

Ev ya da otel eşyaları olabilir. Bir süre kullanılmış, eski, modeli geçmiş ya da ufak hasarları olan eşyalarınızı Oran İkinci El Eşya Alanlar firmamız ile iletişime geçerek personellerimize bildirmeniz yeterli olacaktır. Uygun olduğunuz tarih ve saatte personellerimiz belirttiğiniz eşyaları sizden almaya gelecektir.

Müşterilerimizden temin ettiğimiz eşyaları yeniden ihtiyaç sahiplerinin değerlendirebilmesini sağlıyoruz. Bu yüzden dolayı özellikle de “hala iş görecek” nitelikteki eşyaları almaktayız. Ufak hasarları olan eşyaları da kabul ediyoruz. Bu bağlamda özellikle de elektronik cihazlara dikkat çekiyoruz. Nitekim bozuk olabilecek bu cihazların yeniden onarılması maliyetli olacağından dolayı, bu türden eşyalarınızı ikinci el statüsünde maalesef ki kabul edemiyoruz. Ancak ufak hasarları olan mobilyalarınız zaten ikinci el olarak yeniden satışa sunulacağından dolayı, “hala kullanılabilir” niteliğinde olduğundan dolayı herhangi bir sorun teşkil etmeyecektir.

İkinci El Eşya Alan Firmalar Ankara

Ankara genelinde pek çok firma var ancak bizler işimizi titizlikle yapıyoruz ve sektörde uzun yıllardır faaliyet gösteriyor olmamız ile tecrübe sahibiyiz ve de en önemlisi de güvenilir bir firmayız. Bu bağlamda bizimle iletişime geçerek, eşyalarınız için belirli bir tarih ve adres vermeniz yeterli olacaktır.

Oran İkinci El Eşya Alanlar İkinci el eşya alan firmalar Ankara genelinde oldukça fazladır. Her sektörde olduğu gibi bu sektörde de bir rekabet durumu söz konusudur. Müşterilerine her daim sunduğu en ideal fiyat seviyesi ile dikkat çeken firmamız, sektör dahilindeki firmalar arasında güvenilir olduğunu da kanıtlamıştır. Müşteriye karşı nasıl davranılması gerektiğini bilen personeller ile çalışmalarını sürdürmektedir. Eşyalarınızı zamanında belirlediğiniz tarih ve saatte özel aracı ile almaya gelmektedir.

Oran İkinci El Eşya Alanlar Eşya

Oran İkinci El Eşya Alanlar firmamız ile iletişime geçerek şimdi eşyalarınız için belirli bir gün ve saat vermeniz yeterli olacaktır. Kullanmadığınız ya da artık kullanmayacağınız eşyalarınızı ne yapacağınızı düşünmenize gerek yok. Biz, artık sizin için bir kullanım anlamı kalmayan eşyalarınızı alarak, ihtiyaç sahiplerine ulaştırmaktayız. Geniş hacimli aracımız mevcut ve personellerimiz oldukça titiz bir iş disiplinine sahip olduğundan dolayı eşyalarınızın araca taşınması ve yüklenmesi süreçlerinde herhangi bir sorun yaşanmayacağını garanti ediyoruz.

Bizimle iletişime geçtiğiniz zaman tarafımıza vermek istediğiniz eşyalarınıza dair ön bilgi vererek, sizlere ortalama bir fiyat teklifi sunmamızı sağlayabilirsiniz ancak sizlere eşyalarınız için kesin bir fiyat verebilmemiz için ise personellerimizin yerinde gelip görüp, eşyalarınızın analizini yapması gerekmektedir. Bu sayede eşyalarınızın yoğunluğu, türü gibi kriterler dikkate alınarak sizlere en ideal fiyat teklifini sunabileceğiz. Hemen şimdi iletişime geçiniz.